jaidencoburger
jaidencoburger jaidencoburger
  • 02-05-2018
  • Spanish
contestada

Yo me cepillo _______ después de cada comida. los ojos el pelo los dientes la cara

Respuesta :

montalvo86
montalvo86 montalvo86
  • 02-05-2018
ANSWER: Los dientes
Yo me cepillo los dientes despues de cada comida.
I brush my teeth after each food I eat.
Answer Link
vagutierrezudes
vagutierrezudes vagutierrezudes
  • 03-05-2018
Respuesta:
Yo me cepillo los dientes después de cada comida
Answer Link

Otras preguntas

What will it cost to carpet a rectangular floor measuring 15 feet by 30 feet if the carpet costs $ 31.97 per square​ yard?
At a frozen yogurt stand, two small cones, one medium cone, and two large cones cost $ $14.60$ . One small cone, one medium cone, and one large cone cost $ $8.7
A 7-gallon jug of water costs $22.40. What is the price per pint?
preschoolers use ___ which means they talk as though the listener will understand their words just as they do
I need help w this qusrion
Is lisa has 100 cookies and 3 are gone how many were there be?
Useful information about process variables is provided to operators by all of the following EXCEPT a. recorders b. bourbon tubes c. indicators d. alarms
Find the numerical values of the following expressions. 4 a 8 − a if a = − 2
Failing to conduct research can help companies maintain a competitive advantage. a) True b) False
is quadrilateral MNPQ congruent to quadrilateral RSTU lesson 9-2